MAX YOUTUBE STAR: THE NEXT!
Büyük heyecan MAX TV’de BAŞLIYOR! YENİ YouTuber sen MİSİN?
MAX Youtube Star: The Next muhteşem SÜRPRİZLERLE GELİYOR
EĞLENCE, OYUN VE MÜZİK KATEGORİLERİNDE BİRİNCİLER SEÇİLECEK VE BÜYÜK FİNALDE EN İYİLER KOZLARINI PAYLAŞACAK!
Adım:
Soyadım:
Çocuğumun adı:
Çocuğumun yaşı:
Yaşadığım şehir:
Telefon numaram:
E-posta adresim:
Yarışma kategorisi:
Çocuğumun YouTube videosunun adresi:
Çocuğumun Max Youtube Star yarışmasına katılmasını onaylıyorum
Bu yarışma kapsamında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye (“Unilever”) sağladığım kişisel verilerin Unilever tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.
Unilever'e sağladığım elektronik iletişim adreslerine Unilever tarafından Unilever’in sahibi olduğu markalar ile ilgili olarak [bana özel fırsat ve deneyimlerden haberdar olmam amacıyla] ticari elektronik ileti gönderilmesine izin veriyorum.
BAŞVUR

1) 07.04.2018 (Saat 00:01) – 27.08.2018(Saat 23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecek Max YouTube Star Yarışması ("Yarışma"), Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 13 34768 Ümraniye, İstanbul adresinde bulunan Unilever Sanayi Ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) ve yetkili ajansı Proje 18de (“Ajans”) tarafından düzenlenmektedir.

2) Katılımcılar, herhangi bir konu sınırlaması olmaksızın ancak her halükarda işbu Katılım Koşullarında yer alan video talimatları ve içerik kısıtlamalarına uygun olacak şekilde youtuber konsepti dikkate alınarak kayda alacakları videoyu, 31 Mayıs tarihine kadar veli/vasileri adına kayıtlı YouTube hesabı üzerinden ve veli/vasi gözetim ve onayı ile #maxyoutubestar etiketiyle hangi jüri üyesinin takımında olmak istediğini de yazarak paylaştıktan sonra, www.aslanmax.com uzantılı internet sitesi veya “MAX Dünyası” mobil uygulamasında yer alan Yarışma başvuru formuna söz konusu videonun linki ile birlikte ad, soyad, adres, veli/vasi adı, soyadı bilgilerini ve mobil telefon numaralarını girerek yarışmaya katılabilir. Unilever’in başvuru süresini uzatma hakkı saklıdır. İnternet sitesi veya mobil uygulama üzerinden katılımda ad, soyad, adres, veli/vasi adı, soyadı, mobil telefon numarası bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde Yarışmaya katılım hakkı verilmeyecektir. Her katılımcı, 31 Mayıs tarihine kadar sayı sınırı olmaksızın dilediği kadar özgün video yükleyebilir. Kod, makro veya diğer otomatik yollar ile oluşturulan videolar geçersiz sayılacak, yarışma dışı bırakılacaktır. Katılımcılar, videolarında kullandıkları materyaller, kişiler için her türlü izni almış olmak zorundadır. Unilever tarafından talep edilmesi halinde bu izinlerin ibrazı zorunludur.

3) Çekilen videonun eğlenceli, komik ve orijinal olması şartları gözetilerek jüri tarafından yapılacak (Jüri: Elif Yalcin, Buket Sena, Furkan Yaman ve Buğra Kazancı) seçimle 18 katılımcı finale kalmaya hak kazanacaktır.

4) Finale kalmaya hak kazanan katılımcılar, 7 Haziran 2018 tarihinden itibaren Ajans tarafından kendilerine iletilecek konular ile ilgili kaydedecekleri, 4 adet 5 dakikayı geçmeyecek videoyu Ajans aracılığıyla Unilever’e gönderecektir. Finale kalan katılımcılar tarafından Unilever’e gönderilecek videolar, Unilever’e ait www.youtube.com/aslanmax uzantılı Aslan Max TV hesabı üzerinden her hafta birer video olmak üzere toplamda 4 hafta boyunca yayımlanacaktır. 4 hafta sonunda en fazla izlenen videoların sahibi ilk 3 katılımcı ödüle hak kazanacaktır.

5) Yarışma sonucunda videoları toplamda en çok izlenen 3 katılımcı, veli/vasileri ile birlikte Dalgıç Sk. 3, Yeşilce, 34418 Kağıthane/İstanbul, 34418 Sanayi Mh./İstanbul adresinde bulunan İstanbul’daki Google Dome’u ziyaret etmeye hak kazanacaktır. Yarışmaya İstanbul dışından katılan ve ödüle hak kazanan katılımcılar ile veli/vasilerinin tüm yol masrafları Unilever tarafından karşılanacaktır. Ayrıca Yarışma’yı kazanan 3 katılımcı, 1 yıl boyunca Unilever’e ait www.youtube.com/aslanmax uzantılı Aslan Max TV’nin youtuber’ı olmaya hak kazanacak ve finale kalan katılımcıların 1 yıl boyunca çekeceği ve Unilever tarafından yayımlanması kabul edilen beşer adet videosu Aslan Max TV’de yayımlanacaktır.

6) Yarışmaya katılım için çekilen videoların aşağıda istenilen niteliğe ve iyi görüntü kalitesine sahip olması gerekmektedir. Video Talimatları: Video, YouTube açısından kabul edilebilir formatta olmalı ve #maxyoutubestar etiketiyle yüklenmeli, herhangi bir türde tanıtım amaçlı kullanılmış bir video olmamalı ve YouTube’un kullanım şartlarına da uygun olmalıdır. İçerik Kısıtlamaları: Video, gizlilik, kamusallık veya fikri mülkiyet hakları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bir başkasının haklarını ihlal eden veya telif hakkı ihlali oluşturan materyal içermemeli, Unilever, İdareci veya Yarışma ile ilgili bir başka kişi veya şirket veya taraf aleyhine konuşma bulunmamalı, katılımcı tarafından oluşturulmamış görseller veya eserler içermemeli, uygunsuz, ahlaksız, adaba aykırı, müstehcen, nefret uyandıran, haksız, karalayıcı, kötüleyici, hakaret içeren materyal veya Unilever’in ve temsilcilerinin yegane takdir yetkisine göre belirlenen şekilde uygunsuz materyal bulunmamalı, ırk, cinsiyet, din, uyruk, v.b. ayrımcılığı destekleyen veya herhangi bir gruba veya bireye zarar vermeyi hedefleyen veya fanatikliği, ırkçılığı, nefreti destekleyen materyal içermemeli, videonun oluşturulduğu ülkelerdeki yasalara veya düzenlemelere aykırı veya söz konusu yasaları veya düzenlemeleri ihlal eden, yasa dışı materyal içermemeli, uzunluğu 5 dakikayı geçmemelidir. Videoda katılımcı haricinde bir başkası bulunmamalıdır. Birden çok kişinin yer aldığı videolar kabul edilmeyecektir. Yukarıda belirtilen talimat ve içeriğe sahip olmayan videolardan doğan her türlü mali ve/veya cezai sorumluluk münhasıran videoyu yükleyene ve veli/vasisine aittir.

7) Kazanılan ödül başkasına devredilemez veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Herhangi bir sebepten dolayı belirlenen ödülün talihlilere verilemeyecek duruma gelmesi durumunda Unilever bu ödülü eş değer veya daha fazla değere sahip bir ödülle değiştirme hakkını saklı tutar.

8) Takdir yetkisi Unilever’e ait olmak üzere, Yarışmanın bütünlüğüne veya doğru şekilde işler durumda olmasına zarar veren herhangi bir sahtekarlık, teknik arıza, insan hatası veya bir başka faktör ün ortaya çıkması durumunda Unilever Yarışmayı iptal etme, askıya alma ve/veya Yarışmayı veya Yarışmanın herhangi bir kısmını değiştirme hakkını saklı tutar.

9) Unilever, katılımcı hakkında yanlış veya hatalı bilgi verilmesi, telefon hatları veya ağ donanımı veya yazılımındaki arızalar, kesintiler veya bağlantı kesilmeleri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, her türlü teknik arıza, Yarışma ile ilgili herhangi bir materyalde ortaya çıkabilecek baskı, tipografi, teknik, bilgisayar, ağ veya insan hatası, doğrudan veya dolaylı, kısmen veya bütün olarak, katılımcının Yarışmaya katılımından veya ödülü almasından veya suiistimal etmesinden doğabilecek her yaralanma veya mal zararı (seyahat/aktivite ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere), bilgisayar sistemleri, sunucular, sağlayıcılar, yazılım/donanım ile ilgili teknik problemlerden, arızalardan, kaybolan veya kullanılamaz ağ bağlantılarından veya sorunlu, eksik, karmaşık veya gecikmeli bilgisayar aktarımlarından doğan sorunlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Videoların yetkisiz üçüncü kişilerce kullanılmasından Unilever sorumlu değildir.

10) Bir katılımcının birden fazla YouTube hesabı ile Yarışmaya katılımı ve ödül kazanımı kurallara aykırıdır. Böyle bir durumun vuku bulması halinde, ödül hakkı hiçbir uyarı verilmeksizin iptal edilir. Unilever’in, Yarışma boyunca, Yarışma sonuçlarnı olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullanılarak hile yaptığı ya da haksız yollardan oy topladığı tespit edilen katılımcının o güne kadarki bütün Yarışma verilerini/oylarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve erişimini engelleme hakkı saklıdır.

11) Katılımcılar, bilgi formunu doldururken paylaştıkları kişisel bilgilerin Unilever ve Ajans tarafından işlenmesine açık rıza gösterdiklerini, söz konusu bilgileri veli/vasi onayı ile paylaştıklarını, bununla birlikte, Yarışmanın tüm altyapısının oluşturulabilmesi ve Unilever’e aktarılabilmesi için, katılımcıların kişisel bilgileri Ajans ile paylaşılacak olup, Yarışmanın tamamlanabilmesi ve sonrasında yapılacak tanıtım faaliyetlerinin gerektirdiği süre boyunca saklanacak ve işlenecek, sonrasında silinecektir. Katılımcıların bilgi formunu doldurarak paylaştıkları kişisel bilgiler ile Yarışamının final etabında gönderdikleri videolar, Unilever ve Ajans nezdinde saklıdır ve gizlilik politikası uyarınca korunmakta olup, Yarışma sona erdikten sonra 1 yıl boyunca Unilever’e ait www.youtube.com/aslanmax uzantılı Aslan Max TV hesabında yayımlanacaktır. Detaylı bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz: http://www.unileverprivacypolicy.com/turkish/policy.aspx

12) Yarışma tüm Türkiye genelinde yapılacak olup, Yarışmaya 8-18 yaş arasındaki küçükler veli/vasi izni ile katılabilir. Katılımcıların, yarışmaya veli/vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları veya katılmalarından Unilever sorumlu tutulamaz. Yarışmaya 18 yaşından büyükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ödüle hak kazanamaz.

13) Unilever ve/veya Ajans Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Unilever, Katılım Koşullarını gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Katılım Koşullarındaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul eder. Katılım Koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

14) YouTube’da video paylaşmak, internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden Yarışmaya katılmak, mobil cihaz kullanılmasını ve dolayısıyla operatörün mesajlaşma ve veri ücreti uygulamasını, internet kullanım ücretini gerektirdiği hallerde Unilever bu ücretlerden dolayı sorumlu sayılamayacaktır.

15) Aşağıda yer alan kimseler kişiler Yarışmaya katılamayacak, katıldıkları takdirde katılımları değerlendirilmeyecek, Yarışma sonucu ödüle hak kazanmaları halinde ödülü alma hakları bulunmayacaktır. Bu kişiler; Yarışmayı düzenleyenin bünyesinde çalışan çalışanlar, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, bunlarla birlikte aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, Yarışmanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar ve benzeri şekilde Yarışmanın hazırlanması ve uygulanması ilişkili olan her türlü kişi ve kişiler. Yarışmaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden gerçek kişiler katılabilirler.